Wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać trzy sposoby wysyłki. Jest to kurier z przedpłatą, paczkomat InPost oraz kurier za pobraniem. Każdy z nich różni się jednak cenowo. Nasz Klient może także wybrać dwie firmy kurierskie, są to InPost oraz DHL. W przypadku wszystkich sposobów dostarczania paczki czas oczekiwania jest zbliżony. W naszym Młynie zazwyczaj wysyłamy paczkę następnego dnia po przyjęciu zamówienia. Kurierzy zaś najczęściej dostarczają do naszych Klientów paczkę następnego dnia od dnia wysyłki. Jeśli czas dostawy się wydłuży, nasz Klient zostanie o tym poinformowany.

- KURIER Z PRZEDPŁATĄ

W przypadku wyboru tej opcji za zamówienie trzeba zapłacić "z góry" wybierając jedną z naszych form płatności. Istnieje możliwość wyboru kuriera - Młyn współpracuje z dwiema firmami kurierskimi, są to InPost oraz DHL. Maksymalna waga paczki w tym wypadku to 28 kilogramów. Koszt przesyłki wynosi wtedy 16 zł za jedną paczkę. Przy zamówieniu większym niż 28 kilogramów koszty te wzrastają stopniowo. To oznacza, że zamawiając pomiędzy 0-28 kilogramów zapłacimy 16 zł, 28,1 kg - 56 kg zapłacimy 32 zł i tak dalej.

- KURIER ZA POBRANIEM

W przypadku wyboru tej opcji za zamówienie płaci się przy odbiorze. Istnieje możliwość wyboru kuriera - Młyn współpracuje z dwiema firmami kurierskimi, są to InPost oraz DHL. Maksymalna waga paczki w tym wypadku to 28 kilogramów. Koszt przesyłki wynosi wtedy 18 zł za jedną paczkę. Przy zamówieniu większym niż 28 kilogramów koszty te wzrastają
stopniowo. To oznacza, że zamawiając pomiędzy 0-28 kilogramów zapłacimy 18 zł, 28,1 kg - 56 kg zapłacimy 36 zł i tak dalej.

- PACZKOMAT INPOST

W przypadku wyboru tej opcji za zamówienie trzeba zapłacić "z góry" wybierając jedną z naszych form płatności. Maksymalna waga paczki w tym wypadku to 20 kilogramów. Koszt przesyłki do 10 kg wynosi 10,50 zł, pomiędzy 10,1 - 20 kg 13 zł. Przy zamówieniu większym niż 20 kilogramów koszty te wzrastają stopniowo. To oznacza, że zamawiając
pomiędzy 20,1 - 30 kg kilogramów zapłacimy 23,50 zł, 30,1 - 40 kg zapłacimy 26 zł i tak dalej.

- ODBIÓR OSOBISTY

Zamówienie można także odebrać w naszym Młynie w Kopytowej. Adres to Kopytowa 47, 38-459. Klient wtedy nie ponosi kosztów z tytułu wysyłki.

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło