Wysyłka

W naszym sklepie możesz wybrać trzy sposoby wysyłki. Jest to kurier z przedpłatą, paczkomat InPost oraz kurier za pobraniem. Każdy z nich różni się jednak cenowo. W przypadku wszystkich sposobów dostarczania paczki czas oczekiwania jest zbliżony. W naszym Młynie zazwyczaj wysyłamy paczkę następnego dnia po przyjęciu zamówienia. Kurierzy zaś najczęściej dostarczają do naszych Klientów paczkę następnego dnia od dnia wysyłki.

- KURIER Z PRZEDPŁATĄ

W przypadku wyboru tej opcji za zamówienie trzeba zapłacić "z góry" wybierając jedną z naszych form płatności. Paczki są wysyłane kurierem InPost Maksymalna waga paczki w tym wypadku to 30 kilogramów. Koszt przesyłki wynosi wtedy 16 zł za jedną paczkę. Przy zamówieniu większym niż 30 kilogramów koszty te wzrastają stopniowo. To oznacza, że zamawiając pomiędzy 0-30 kilogramów zapłacimy 16 zł, 30,1 kg - 60 kg zapłacimy 32 zł i tak dalej.

- KURIER ZA POBRANIEM

W przypadku wyboru tej opcji za zamówienie płaci się przy odbiorze. Paczki są wysyłane kurierem InPost. Maksymalna waga paczki w tym wypadku to 30 kilogramów. Koszt przesyłki wynosi wtedy 18 zł za jedną paczkę. Przy zamówieniu większym niż 30 kilogramów koszty te wzrastają
stopniowo. To oznacza, że zamawiając pomiędzy 0-30 kilogramów zapłacimy 18 zł, 30,1 kg - 56 kg zapłacimy 36 zł i tak dalej.

- PACZKOMAT INPOST

W przypadku wyboru tej opcji za zamówienie trzeba zapłacić "z góry" wybierając jedną z naszych form płatności. Maksymalna waga paczki w tym wypadku to 20 kilogramów. Koszt przesyłki do 10 kg wynosi 13,00 zł, pomiędzy 10,1 - 20 kg 15,00 zł. Przy zamówieniu większym niż 20 kilogramów koszty te wzrastają stopniowo. To oznacza, że zamawiając
pomiędzy 20,1 - 30 kg kilogramów zapłacimy 28,00 zł, 30,1 - 40 kg zapłacimy 30 zł i tak dalej.

- ODBIÓR OSOBISTY

Zamówienie można także odebrać w naszym Młynie w Kopytowej. Adres to Kopytowa 47, 38-459. Klient wtedy nie ponosi kosztów z tytułu wysyłki.

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło