Płatności

Nasi Klienci mogą skorzystać z kilku bezpiecznych form płatności. Przygotowaliśmy je z myślą o naszych Klientach, którzy dzięki temu mogą wybrać dla siebie najbardziej wygodny i łatwy sposób:

- SZYBKIE PŁATNOŚCI

Najpopularniejszy, najszybszy i najwygodniejszy sposób zapłaty. W naszym sklepie szybkie płatności obsługuje portal imoje od ING. Do wyboru jest szereg różnych banków, a także płatność BLIKIEM i kartą. Płatność jest od razu rejestrowana, dzięki czemu możemy jeszcze szybciej wysłać do Ciebie przesyłkę.

– ZAPŁATA PRZY ODBIORZE

W przypadku wyboru tej opcji Klient opłaca zamówienie przy odbiorze przesyłki od kuriera, a płatność odbywa się w gotówce. Istnieje także możliwość zapłaty kartą.

Koszt pobrania wliczony jest w przesyłkę.

– PRZELEW NA KONTO BANKOWE

W przypadku wyboru takiej opcji zapłaty wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu należności na naszym koncie bankowym (księgowanie odbywa się kilka razy dziennie). By przyspieszyć ten proces, można także przesłać do nas potwierdzenie przelewu na adres e-mail: mlynkopytowa@gmail.com

Numer konta bankowego, na który należy dokonywać wpłat: BANK ING: 60 1050 1458 1000 0092 0422 4951. W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia.

Czas wpływu należności to 24 godziny licząc dni robocze od złożenia zlecenia.

– NA MIEJSCU

Przy odbiorze osobistym w naszym Młynie w Kopytowej można zapłacić gotówką oraz kartą. Adres to Kopytowa 47, 38-459.

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło