Cukier trzcinowy złocisty

9,50 zł
Brutto Wysyłka w 24 godziny

Cukier trzcinowy złocity to wiele zdrowsza odmiana cukru, z którego przecież korzysta niemal każdy. Jak sama nazwa wskazuje, pochodzi on z trzciny cukrowej, nie jest on jednak rafinowany. Cukier trzcinowy jest też wiele mniej kaloryczny niż standardowa odmiana.

Waga
Ilość
Dostępne w magazynie

Kod produktu:

97

Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 100,00 zł i uzyskaj 2.00% obniżki cen na kolejne zakupy.

Program rabatowy dla stałych klientów: od 2-8% taniej za regularne zakupy!

Cukier trzcinowy złocisty

Cukier trzcinowy to wiele zdrowsza odmiana cukru, z którego przecież korzysta niemal każdy. Jak sama nazwa wskazuje, pochodzi on z trzciny cukrowej, nie jest on jednak rafinowany. Cukier trzcinowy jest też wiele mniej kaloryczny niż standardowa odmiana.

Cukier trzcinowy – wartości zdrowotne

Cukier trzcinowy pochodzi z trzciny cukrowej, przy produkcji takowego przechodzi się przez podobne procesy co przy wydobywaniu cukru z buraka cukrowego. Co ważne – cukier trzcinowy nie jest rafinowany, co sprawia, że znajdziemy tutaj wiele zdrowych składników.

Znajdziemy w nim melasę, która sprawia, że cukier jest koloru złocistego. Poza tym cukier ma w sobie takie wartości odżywcze jak wapń, potas, magnez czy żelazo. 

Kraj pochodzenia:

97

Specyficzne kody

ean13
5903624407253

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło