Syrop malinowy 330ml

18,90 zł
Brutto Wysyłka w 24 godziny

✅ Maliny uprawiane są w tym samym gospodarstwie, w którym jest produkowany syrop;

✅ Do uprawy malin posiadają certyfikat ekologiczny i nie stosuje się żadnych nawozów sztucznych oraz pestycydów;

✅ Syrop wytwarzany jest w sposób tradycyjny z malin najwyższej jakości, co gwarantuje niepowtarzalny i bogaty smak;

✅ Znajdziemy w nich wapń, potas, magnez, żelazo, witaminę C, witaminę E, witaminy z grupy B: w tym witaminę B1, B2, B3 i B6;

✅ Wykazujący właściwości antynowotworowe i antywirusowe;

✅ Owoce malin mają także właściwości uspokajające;

✅ Wspomagają leczenie chorób nerek lub woreczka żółciowego, zmniejszają biegunkę;

✅ Syrop malinowy można używać jako dodatek do herbaty.

Ilość
Dostępne w magazynie

Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 100,00 zł i uzyskaj 2.00% obniżki cen na kolejne zakupy.

Program rabatowy dla stałych klientów: od 2-8% taniej za regularne zakupy!

Syrop malinowy

Syrop malinowy pozyskujemy z gospodarstwa, z którego kupujemy certyfikowane ekologiczne zboża na mąkę. Gospodarstwo położone jest niedaleko nas na bieszczadzkich terenach. Syrop malinowy zawdzięcza swój bardzo dobry smak i aromat wysokiej jakości owocom. Maliny uprawiane są w tym samym gospodarstwie, w którym jest produkowany syrop.

Do uprawy malin posiadają certyfikat ekologiczny i nie stosuje się żadnych nawozów sztucznych oraz pestycydów. Syrop wytwarzany jest w sposób tradycyjny z malin najwyższej jakości, co gwarantuje niepowtarzalny i bogaty smak. Sprawdź również większy syrop malinowy.

Syrop malinowy - właściwości

Warto sięgać po syrop malinowy, ponieważ maliny zaliczane do jednych z najzdrowszych owoców. Znajdziemy w nich wapń, potas, magnez, żelazo, witaminę C, witaminę E, witaminy z grupy B: w tym witaminę B1, B2, B3 i B6. Kwas elagowy, który również występuje w malinach, to związek wykazujący właściwości antynowotworowe i antywirusowe. Dzięki zapobieganiu nadprodukcji i nadaktywności enzymów prozapalnych, działa kojąco na stany zapalne, zapobiega im.

Syrop malinowy dostarcza nam sporą ilość żelaza, który odpowiada za regenerację tkanek oraz prawidłowy wzrost, wspomaga walkę z wolnymi rodnikami, niweluje uczucie zmęczenia oraz pełni ważną funkcję w transporcie tlenu w tkankach mięśniowych. Kolejnym bardzo ważnym składnikiem jest magnez, który odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie i przekazywanie sygnałów w układzie nerwowym, a także wpływa na pracę serca zmniejszając ryzyko choroby niedokrwiennej i arytmii. Owoce malin mają także właściwości uspokajające. Poza tym wspomagają leczenie chorób nerek lub woreczka żółciowego, zmniejszają biegunkę.

Syrop malinowy - do czego użyć

Syrop malinowy można używać jako dodatek do herbaty, świetnie sprawdzi się jako polewa do różnego rodzaju kasz, placuszków, omletów, gofrów, lodów. Można go dodawać również do piwa czy mocnego alkoholu (wódek lub koktajli). Można też rozcieńczyć syrop z wodą i pić jak sok.

Produkt pasteryzowany.

Składniki:

  • sok malinowy 72%
  • cukier zwykły 28%

Produkt Polski

Zobacz także

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło