Zakwas piekarski EKOLOGICZNY

16,90 zł
Brutto

Zakwas piekarski EKOLOGICZNY otrzymywany jest w naturalnym unikalnym procesie opartym o wieloletnie doświadczenie Firmy.

Waga
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kod produktu:

10


Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 100,00 zł i uzyskaj 2.00% obniżki cen na kolejne zakupy.

Program rabatowy dla stałych klientów: od 2-8% taniej za regularne zakupy!

Zakwas piekarski EKOLOGICZNY otrzymywany jest w naturalnym unikalnym procesie opartym o wieloletnie doświadczenie Firmy. Połączenie odpowiednich składników oraz procesów przebiegających w określonym czasie i temperaturze, przekształciło bioflorę i mikroorganizmy, doprowadzając w efekcie do wytworzenia produktu najwyższej jakości.

Zakwas Piekarski Bio dodatkowo wspomaga i ułatwia wytworzenie ciasta. Wydobywa i utrwala w pieczywie delikatny aromat, subtelny smak użytych składników, natomiast chrupiąca skórka i sprężysty miękisz są gwarancją najwyższej jakości pieczywa.

Dostępny jest w opakowaniach po 250 g. Porcja taka wystarcza do wypieku 30 bochenków chleba o gramaturze 500. Wszystkie potrzebne informacje o sposobie użytkowania zakwasu znajdują się na opakowaniu.

10

Opis

Produkt ekologiczny
TAK

Specyficzne kody

ean13
5906992392855

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło