Morwa biała

17,00 zł
Brutto Wysyłka w 24 godziny

Morwa jest to niewielkie drzewo, którego owoce wyglądają podobnie jak maliny, lecz są białe i bardziej podłużne. Roślina ta pochodzi z Azji. Produkt ten jest bardzo ciekawy w smaku oraz ma właściwości zdrowotne. Ma wiele zastosowań w kuchni, a w dodatku jest bardzo zdrowa. 

Waga
Ilość
Dostępne w magazynie

Kategorie:
Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 100,00 zł i uzyskaj 2.00% obniżki cen na kolejne zakupy.

Program rabatowy dla stałych klientów: od 2-8% taniej za regularne zakupy!

Morwa biała

Morwa jest to niewielkie drzewa, którego owoce wyglądają podobnie jak maliny, lecz są białe i bardziej podłużne. Roślina ta pochodzi z Azji. Produkt ten jest bardzo ciekawy w smaku oraz ma właściwości zdrowotne.

Morwa biała - wartości zdrowotne

Morwa biała jest naturalnym sposobem do kontrolowania glikemii. Powinni ją używać osoby chorujące na cukrzycę typu 2. Badania dowodzą, że zawarty w morwie białej alkaloid pomaga w kontrolowaniu glikemii. Produkt ten pomaga również w walce z miażdżycą. Zawarte w tych małych owocach cyjanidyny ochraniają śródbłonek mózgu, przez co hamuje się rozwój choroby Alzheimera. Morwa biała posiada także właściwości antyrakowe. 

Morwa biała - do czego użyć

Owoce morwy białej są idealnym dodatkiem do owsianki, jogurtu czy smoothie. Można je stosować do różnego rodzaju wypieków oraz tworzyć z nich świetne nalewki. Morwę można jeść także na surowo i potraktować ją jako bardzo zdrową przekąskę. 

Specyficzne kody

EAN13
5903624407925

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło